IRCDefteri - En İyi IRCForum Sayfasi
  SohbetYaz.ComEtiketlenen üyelerin listesi

Yeni Konu Aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 25.Ocak.2021   #1
Çevrimiçi
Www.ircforumda.net
ConferenceRoom Teknik ÖzellikleriYüksek Performanslı Çok Konu Çekirdek

ConferenceRoom yüksek performanslı çoklu iş parçacıklı çekirdek etrafında dizayn edilmiştir. Saniyede binlerce operasyonları ile uğraşırken Bu ConferenceRoom benzersiz performans sağlar. ConferenceRoom ilk olarak 1995 yılında tasarlanmış ve evreli ve çok piyasada ilk sunuculardan biriydi.

RFC 1459 Uyumlu

J. Oikarinen ve D Reed, hemen hemen tüm Internet üzerinde metin sohbet sunucuları için defacto standart haline gelmiştir, 1993 yılında bir metin sohbet protokolü geliştirdi. Birçok yenilik ekleyerek ConferenceRoom ise tam bu protokolü destekler.

Hizmetler

ConferenceRoom birbirlerine memolarini kullanıcıların yanı sıra onların takma ve oda kayıt için yeteneğini de içerir. Veya sizin seçtiğiniz bir veritabanı dış yöntemleri ile ConferenceRoom kadar kanca ve hizmetleri kendi sürümünü oluşturmak. Bu, mevcut toplum ile sohbet sunucusu entegre etmek isteyen mevcut bir çevrimiçi topluluk için tercih edilen bir yöntem olacaktır.

Dış Yöntemleri

ConferenceRoom Enterprise Edition doğrudan sohbet sunucusu ile arayüzü için özel bir kod sağlamak için bir arayüz destekler. UNIX platformları için, özel kod, paylaşılan bir nesne (bu nedenle) dosyası şeklinde verilmelidir. WIN32 platformlar için, özel bir kod bir DLL dosyası şeklinde verilmelidir. Destek SSS Daha fazla bilgi için bkz.

Port Binding:

Sistemi üzerinde çalışan birden çok adres varsa, tek bir IP adresi ConferenceRoom bağlamak. Bu süreç, uygulama sadece belirli bir adresi belirli bir port cevap sayede port bağlama denir. Ilk bağlantı noktası CR bu örneği benzersiz olmak zorundadır. Portların geri kalanı sistem üzerinde herhangi bir IP bağlı olabilir. Destek SSS Daha fazla bilgi için bkz.

İzin verilen karakterler ve Uzunlukları

Kanallar
Uzunluk: 60
İzin: bir boşluk veya virgül içeremez # ile başlamak zorunda.

Takma
Uzunluk: 30
Izin verilen karakter:
0-9
A-Z
a-z
|{}[]^-_
Bir çizgi ya da rakam ile başlatmak olmayabilir.

Gerçek İsim Alanı
Uzunluk: 500 karakter
İzin: Her şey gerçek adı alanına izin verilir.

Olay Sihirbazı


EventWizard özelliği sadece Enterprise Edition parçasıdır. Manuel yönetilir bir sohbet için kesme ve yapıştırma yöntemi kullanırsanız her şey otomatik olarak, bu panel seveceksiniz. EventWizard oluşturulan nedenlerinden biridir JAVA uygulaması, kopyalamak veya kesmek olamayacağını aklınızda bulundurun. Destek SSS Daha fazla bilgi için bkz.

Bağlama Sunucu Sunucu

Fazlalık oluşturmak ve şebeke desteği, kullanıcıların miktarını genişletmek için iki sunucuları birbirine bağlayan ConferenceRoom (Professional ve Enterprise Edition) desteği. Pro Edition ikisi birlikte 2.000 kullanıcıların ağ kapasitesini verecek birbirine bağlayan 1.000 kullanıcı var yeteneğine sahiptir. Son kullanıcı için bu sadece tek bir sunucu gibi görünür. Destek SSS Daha fazla bilgi için bkz.

Web Sunucusu

ConferenceRoom Sohbet sunucusu ile kullanmak için yüksek performanslı bir Web Sunucu içerir. Bu sunucu, birçok özellikleri, java ve flash sohbet arayüzleri geliştirmek ve etkinleştirmek için inşa etti. Bir örnek olarak güncel konu ve kullanıcı sayısını gösteren canlı bir web sayfası oluşturmak ve sonra HTML kodunu otomatik olarak tıklandığında istemci bu özel odaya davet var. Destek SSS Daha fazla bilgi için bkz.

Scripting

ConferenceRoom Kullanıcı web sunucusuna hizmet veren web sayfaları, komutlar ve etkileşim gömmek için gelişmiş bir dil sunuyor. Bu özelliklerden bazıları tema sayfaları ve yönetim sayfaları kullanılmaktadır. Bu özellikler bir anlayışa daha ilginç ve etkileşimli web sayfaları oluşturmak için izin verecektir.

Global değişkenler


Değişkenler, html ve param dosyaları içinde yedek dizeleri yer sağlayacaktır. Hızlı bir şekilde, bir dizi sayfa hissediyorum görünümünü değiştirmek için istediğiniz zaman bu kullanışlı olabilir. Veya değişiklik yapmak için tek bir yer var. Örnek olarak değişkenleri tema variable.var, ve variable.prm dosyaları bir göz atabilirsiniz.
  Alıntı ile Cevapla

IRCForumda.Net Reklamlar
sohbet isami sohbet
Cevapla


Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık