Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10.Ağustos.2022   #1
Emre Konuyu Baslatan
~ Www.ircforumda.net ~
Röportaj : EylulSohbet.Net Sunucu Sahibi : Ayışığı

Merhabalar - IRCForumda.Net Kullanıcıları ;
DJ Röportaj serimize EylulSohbet.Net Sunucu Sahbi " EylulFM " Founderi Ayışığı ile devam ediyoruz.

<Emre> Öncelikle Röportaj teklifimi kabul ettiğin için teşekkür ediyorum Ayışığı

<Ayışığı> Rica ederim ben teşekkür ediyorum bizleri seçtiğiniz için.

<Emre> ben teşekkür ediyorum.. Söyleşimize öncelikle sizi tanıyarak başlıyalım.. Ne dersin.

<Ayışığı> Tabi.

<Emre> Ayışığı kımdir ne iş yapar nerelidir bize kendinden bahsetmek istermı ben her nekadar tanısamda tanımayanlar vardir

<Ayışığı> Asnen Adanalıyim okul öncesi öğretmeniyim 30 yaşındayim

<Emre> güzel bir meslek çocuklar ile eğlenmek hem ögretmek hemde öğrenmek hemde onlarla arkadas olmayi basarabilmek

<Ayışığı> Kesinlikle harika zaman su gibi geçiyor

<Emre> Tabiki meslegini severek yapan ögretmenlerimizi herzaman takdirle karsılıyor o kutsal meslegini laiki ile yapan ögretmenlerimizi herzaman kutluyor gorevlerine saygi duyuıruz

<Ayışığı> Teşekkür ediyorum

<Emre> Ayışığı asnen adanalimi yoksa sonradan yerlesenmi ve adanadami yasiyor

<Ayışığı> Doğma büyüme Adanalıym

<Emre> Ayışığı bize biraz adanadan ve adananin meshur olan yemeklerinden ve severek yaptıgı yemeklerden bahsedebilirmi.?

<Ayışığı> Ankara'da yaşıyorum.
<Ayışığı> Kebab içli köfte lahmacun ciğer vs vs

<Emre> Ayışığı ankarada kımle yasiyor ve özel hayati ön pilana cıkma konusunda tavrı nedir nasildir

<Ayışığı> Kızımla birlikte yaşıyoruz. Özel hayatımi konusmayi sevmiyorm adı üzerine özel ve gerekli olan ne varsa söylüyorum bilinmesi gerektiği kadar.

<Emre> Ayışığı gündelik ve normal yasantisinda nasil biridir.?

<Ayışığı> Evcimen birisiyim ama gezmeyide severim kitap okumayi bisikleti sürmeyi
<Ayışığı> müzik dinlemeyi

<Emre> encok okudugunuz kitap ve encok begendinizi muzik tarzi nedir ve encok dinlediginiz sanatci kimdir.?

<Ayışığı> Çocuk psikolojisi kitaplari okurum çocuklara ait olan hersey ilgimi çeker. En sevdiğim şarkı Taladro sen gibi

<Emre> Ayışığı ni biraz daha yakından tanıyalım Ayışığı nin ailesi ile bagı nasıldir Ayışığı kac kardesdir.?

<Ayışığı> 3 kardesiz en büyüğü benim ailemle aramiz gayet guzel

<Emre> Ailenin en büyük çocuğu olmak nasıl bi duygu en kucugu olmak nasıl bir duygu bunu ben biliyorum bilmeyenlere neler anlatabilirsin ))
<Ayışığı> )

<Ayışığı> Tek çocuk iken herşey mükemmel ama kardesler olunca işler değişiyor
<Ayışığı> olsun insanin mutlaka kardesi ablası abisi olmalj
<Ayışığı> keske bir ablam abin olsaydi

<Emree> Güzel bir aile ye sahip olduğunuz için sizleri kutluyorum..

<Ayışığı> Teşekkür ediyorum

<Emre> Ayışığı özinde nasıl biridir .?

<Ayışığı> Çok sade yaşarim küçük seylerden mutlu olmayi cok severim kendi halimde yaşar giderim:]

<Emre> kucukseylerle mutlu olmak hayati guzel yasamak dolu dolu yasamak herzaman guzel ve ayrıcalıklı bir mutluluktur)

<Emree> Ayışığı nin ters pis bana bulasmayin bulasirsanız pişman ederim pişman olursunuz dedigi bir yömü varmıdir

<Ayışığı> İnsanlar beni zorlayip kirmadiklari surece sonuna kadar sabır ederim ama biliyoruz ki hepimiz insaniz birsey konusunda cok zorlanınca cok israr edilince sevmiyorum ve sinir oluyorum)

<Emree> Peki Ayışığı kıskancmıdır sevdigi adamı kıskanırsa neler olur neler yapabilir)

<Ayışığı> Evet kiskanc birisiyimdir kıskandığım şeylere bağlı ama sadece aşık olduğum insanı kiskanirim

<Emree> guzel bir dusunce insan sevdigi asık oldugu kişiyi kıskanmalı egerki insan sevdigini kıskanmıyorsa orda bir sorun vardir dogru yoldasınız diyebilirim..

<Ayışığı> Kesinlikle öyle kiskanmiyorsa zaten aşık değildir saygı duyuyordur

<Emre> Ayışığı boş vakitlerin de neler yapar hobisi varmı ?

<Ayışığı> Müzik dinlemek kitap okumak yemek yapmak

<Emre> Ayışığı nin spor la Futbol ile arasi nasıldir takım tutarmı.?

<Ayışığı> Galatasaray tutarım Adandemirspor hayranıyım:]

<Emre> Aşk hayatınız nasıl.? Hayatınız da birisi varmı. ? Aşk sizce varmı. ?

<Ayışığı> Ask hayatı bana iyi gelmiyor yada benim çizgilerim ağır geliyor o yuzden olmuyor :]
<Ayışığı> Şuan yok kimse

<Emre> En cok sevdiginiz renk nedir ve huzur bludugunuz olmazsa olmaz olan seyler nedir.?

<Ayışığı> Mavi
<Ayışığı> Yalnız kalmak ve müzik dinlemek en huzurlu şeydir benim için

<Emre> Aileniz ile beraberliğiniz nasıl ? Anne ve Babanız nasıl kişiler. ?

<Ayışığı> Annemi 2015 yılında kaybettim harika bir anneyi dünyaya gene gelsem aynı annenin evladi olmak isterim. Babamla da aramiz iyidir arkadaş gibiyiz

<Emre> Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun bende 2013 yılında annemi 2017 yılında babami kaybettim o aciyi iyi bilirim

<Ayışığı> Teşekkür ederim sizinde başınız sağolsun

<Emre> amin cumlemizin ins

<Ayışığı> amin

<Emre> Hem radyo dj olup hep de site sahibi olmak nasıl bir duygu ?

<Ayışığı> Yorucu ama bir o kadar da heyecanli güzel bir serüven.

<Emre> Peki neden Eylul ismi radyonun sunucunun?

<Ayışığı> Kolay bulunuyor diye akillarda kalici diye tercih ettik

<Emre> EylulFM - Kuralları - hakkın da bize neler söylemek isterdiniz. Düzen nasıl ilerliyor v.s ?

<Ayışığı> Duzenimiz her iki saate bir yayinci yoğunluğuna göre yayin değistiririz yayıncılarımı hic bir zaman sık bogaz etmem çünkü huzur içinde olan bir yayinci inanilmaz performanslar çıkartıyor.

<Emre> Güzel düşünceniz için sizi kutluyorum.. Tabiki insan huzurlu olduğu yerde emeğinin karşılığını mutlu olarak bulmak ister.. Sonuç da sanal ve sanal da kişi/kişiler biraz stres biraz üzüntü kederini unutmak ve kafasını dağıtmak için yayınlar

<Ayışığı> Teşekkür ediyorum kesinlikle oyle stres atmak için alınıyor yayın stres içinde olmanin bir anlami olmaz

<Emre> Sizi ve diger dj arkadaşları örnek alacak arkadaşlara burdan mesaj vermek isterseniz bu mesajınız ne olurdu.?

<Ayışığı> Adaletli olup djlerini özgür bırakmaları dj özgür olunca mikrofon ile dünyayı bile oynatır:]

<Emre> Ayışığı sana gore dj ve yayinci nasıl olmalı yeni dj yayınci olacak arkadaslara neler solemek istersiniz.?

<Ayışığı> Dj ilk önce sesli yayın yapmalı sessiz yayin oto yayin gibi oluyor hoş durmuyor birde elinden geldiği kadar istek şarkılar almali. Mikrofonu alinca dünyayı oynatmali

<Emre> peki forum sayfamız ve yoneticilerimiz hakkında dusuncelerinizi soylemek istermısiniz

<Ayışığı> Öncelikle sana çok teşekkür ediyorum çok destek oluyorsun harika bir platform kurmuşsunuz harika dostluklar arkadaşlıklar var iyiki varlar bu fırsatı bize sunduğunuz icin de ayrica teşekkür ediyorum

<Emre> Bu guzel dusunceleriniz bana ve ircforumda.net forum sayfamıza ayırmıs oldugunuz vakıt den dolayı cok tesekkur ederim

<Ayışığı> Rica ederim

<Emre> Son olarak bu güzel Röportajımız da eklemek istediğiniz birşey varmıdir.?

<Ayışığı> Düşünüyorum ama kalmadi sanırsam:]

<Emre> Vakit ayırıp röportaj teklifimi kabul ettiğiniz için teşekkürler

<Ayışığı> Rica ederim benim için güzel bir hatıra kalacak

<Emre> guzel bir soylesi oldugunu dusunuyor ve umut ediyorum 18 yıllık sanal hayatımda ilk roportajimi sizinle yaptım umarim begenilir )

<Ayışığı> İnşallah beğenilir:] ayrıca bunun içinde teşekkür ediyorum ilk röportajı benimle yaptığınız için

<Emre> ben tesekkur ederim guzel solesi için ))

EylulSohbet.Net Sunucu Sahibi Ayışığı ile ilgili düşünecelerinizi ve yorumlarınızı..
Sevgi , Saygı çerçevesin de yapabilir ve bu söyleşiye destek olabilirsiniz..
Keyifli forumlar dileriz..

Konu Emre tarafından (10.Ağustos.2022 Saat 23:39 ) değiştirilmiştir.

IRCForumda.Net Reklamlar
sohbet isami sohbet