IRCForumda - En İyi IRCForum Sayfasi

IRCForumda - En İyi IRCForum Sayfasi (https://www.ircforumda.net/)
-   Magazin Haberleri (https://www.ircforumda.net/magazin-haberleri/)
-   -   Ayna karşısında sütyenle poz veren İrem Derici'ye yorum yağdı: Bizim kız elden gidiyor (https://www.ircforumda.net/magazin-haberleri/20204-ayna-karsisinda-sutyenle-poz-veren-irem-dericiye-yorum-yagdi-bizim-kiz-elden-gidiyor.html)

Emre 14 Kasım 2021 16:29

Ayna karşısında sütyenle poz veren İrem Derici'ye yorum yağdı: Bizim kız elden gidiyor
 
https://foto.haberler.com/haber/2021...531_8719_m.jpg

Ünlü şarkıcı İrem Derici iddialı pozlarına bir yenisi daha ekledi. Sütyenle ayna karşısına geçip fotoğraf çeken Derici'ye hem beğeni hem de yorum yağdı.Cesur paylaşımları ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Derici, sosyal medyayı da en aktif kullanan kullanıcıların başında geliyor.

AYNA KARŞISINDA CESUR POZ
Yaptığı paylaşımlara binlerce beğeni gelen Derici, son olarak da ayna karşısında verdiği pozla adından söz ettirdi. Güzel fiziği dikkat çeken Derici, sütyenli fotoğraf çekip paylaşımını da "Masallara inanma ama bizim fantezilerimiz var" şeklinde not düştü. Derici'nin cesur pozuna beğeni ve yorum yağdı. Başarılı şarkıcının paylaşımına "Bizim kız elden gidiyor" tarzında yorumlar yapıldı.

"ŞİİR GİBİ KADIN OLDUM"
Geçtiğimiz günlerde çirkin olduğu şeklinde ithamlara karşılık kendisini savunan bir takipçisine şu şekilde cevap vermişti; "Aşkım o kadar güzelleştim ki yediremiyorlar. Ben bile kendime bakmaya doyamıyorum. Şiir gibi kadın oldum."

https://foto.haberler.com/haber/2021...531_8037_m.jpg

https://foto.haberler.com/haber/2021...29531_86_m.jpg

https://foto.haberler.com/haber/2021...531_3562_m.jpg

Kaynak:Haberler.com


Forum Saati: 08:33. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.