IRCForumda - IRCForumlarının En İyi IRCForum Sayfasi

IRCForumda - IRCForumlarının En İyi IRCForum Sayfasi (https://www.ircforumda.net/)
-   Eğitim Haberleri (https://www.ircforumda.net/egitim-haberleri/)
-   -   Geç kalınca sınava alınmayan adaydan "Neden?" sorusuna pes dedirten yanıt: İşim vardı (https://www.ircforumda.net/egitim-haberleri/26128-gec-kalinca-sinava-alinmayan-adaydan-quotnedenquot-sorusuna-pes-dedirten-yanit-isim-vardi.html)

BBQ SAUCE 18 Haziran 2022 19:23

Geç kalınca sınava alınmayan adaydan "Neden?" sorusuna pes dedirten yanıt: İşim vardı
 
Adana'da bu sabah gerçekleştirilen YKS sınavının ilk oturumu olan TYT'ye geç kalan bir aday, sınava alınmayınca yetkililerle tartıştı. İçeriye girmek için dil döken Nardan Bedircan "Neden geç kaldın?" sorusuna, "İşim vardı" yanıtını verdi.


Adana'da Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) ilk oturumu TYT'ye girecek adaylar, salona ulaşmak için sabah erken saatlerde okul önlerine geldi. Seyhan ilçesindeki İsmet İnönü İlkokulu'nda da adaylar, salonlara girerken, aileleri heyecanla bekleyip, dua etti.
https://i.hbrcdn.com/haber/2022/06/1...15024050_o.jpg
SINAVA GİRMEK İÇİN YALVARDI

Sınava giriş için kapılar kapandıktan sonra 10.13'te okula gelen Nardan Bedircan, "Ben 10.15'te direkt sınava giriş yapılacak sandım. O zaman neden 10.15 yazıyor? Geçemez miyim? Lütfen izin verin" diyerek yetkililerle tartıştı.
Okul müdürü İsmail Karaoğlu ise "Sınav 10.15'te başlıyor ama sınava girmen için kaçta okulda olman gerektiği evrakında yazıyor" diyerek sınava alamayacağını söyledi.
https://i.hbrcdn.com/haber/2022/06/1...15024050_o.jpg
"İŞİM VARDI"

Yakınları ile birlikte tekrar okul önüne gelen Nardan Bedircan, bu kez polis memurlarını ikna etmeye çalıştı. "Neden geç kaldın?" sorusuna "İşim vardı" yanıtını veren Bedircan, yetkililere yaptığı ısrara sonuç alamayınca okul önünden ayrıldı.
Demirören Haber Ajansı / Gülşah Özgen - Güncel


Forum Saati: 13:37. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.