Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14.Şubat.2021   #1
Miran Konuyu Baslatan
Sevgililer gününde dehşet! Eşini boğazından bıçaklayarak öldürdü

Samsun'da mühendis Oğuz B.E. tartışma yaşadığı eşini boğazından bıçaklayarak öldürdü. Cinayeti oğluna telefonla haber veren Oğuz B.E., ekipler tarafından kısa sürede yakalandı.

Olay, gece yarısı İlkadım ilçesi Ulugazi Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, mühendis Oğuz B.E., zaman zaman şiddet uyguladığı iki çocuk annesi eşi Mihrican E. ile bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

EŞİNİ BIÇAKLADIKTAN SONRA OĞLUNA HABER VERDİ

Tartışma sırasında eline aldığı bıçakla Mihrican E.'ye saldıran Oğuz B.E., eşini boğazından bıçaklayarak ağır yaraladı. Mihrican E.'yi bıçakladıktan sonra dedesinde kalan oğluna telefonla haber veren Oğuz B.E., Cinayet Bürosu ekiplerince kısa sürede yakalandı.

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

İhbar üzerine adrese gelen sağlık ekipleri, Mihrican E.'nin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Gözaltına alınan Oğuz B.E., sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Mihrican E.'nin cansız bedeni ise otopsi için Eğitim Araştırma Hastanesi Adli Tıp morguna kaldırıldı.

PAZARDA SALÇA SATIYORDU

Öldürülen Mihrican E.'nin halk eğitim kurslarında eğitmenlik yaptığı ve pandemi sebebiyle bir süredir işsiz olduğu öğrenildi. Mihrican E.'nin işsiz olduğu süre zarfında Kahramanmaraş'ta yaşayan ailesinin gönderdiği salçaları pazarda sattığı öğrenildi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Tayfur KARA

IRCForumda.Net Reklamlar
sohbet isami sohbet